Bardzo dobre wyniki sprzedaży marki Volkswagen

VW Golf 7

W pierwszej połowie 2016 roku zarejestrowano w Polsce 20.389 nowych osobowych Volkswagenów. Miniony miesiąc z wynikiem 3.720 zarejestrowanych aut był drugim pod względem liczby rejestracji po rekordowym – jak dotychczas w tym roku – marcu, w którym liczba rejestracji wyniosła aż 4.469.

Pod względem popularności liderem rejestracji wśród modeli Volkswagena pozostaje Golf z wynikiem 6.145 egzemplarzy. Drugie miejsce należy do Passata, którego w ciągu 6 miesięcy 2016 roku zarejestrowano 4.460 sztuk. Na trzecim miejscu, niemal ex aequo, plasują się up! (1.572 egzemplarze), Polo (1.558 sztuk) i Tiguan (1.465 egzemplarzy). Kilkudziesięcioprocentowy wzrost liczby rejestracji zanotowały sztandarowe modele Volkswagena - Golf i Passat, ale także up!, Golf Sportsvan i Tiguan. W pierwszych 6 miesiącach 2016 roku największym wzrostem rejestracji może pochwalić się Touran (+154%).

„Kupujący nowe samochody przywiązują coraz większą wagę do kosztów eksploatacji, a nie jak kiedyś - tylko do wyjściowej ceny auta. Klientom Volkswagena, oprócz znakomitych produktów, w ramach oferty All Inclusive, oferujemy w cenie samochodu pakiet przeglądów czy ochronę pogwarancyjną, dzięki czemu zdecydowanie obniżają się koszty użytkowania auta, a kierowcy zyskują poczucie bezpieczeństwa i spokój na lata.” – powiedział Michał Szaniecki, dyrektor marketingu marki Volkswagen.

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Ilustracja: Informacja prasowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem