Targi APAE i RTE w nowej odsłonie w październiku 2016

Targi APAE oraz RTE są miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych w sferze akcesoriów i częsci samochodowych

 

W imieniu organizatorów targów APAE oraz RTE zapraszamy na kolejną edycję spotkań, które mogą pomóc nawiązać nowe relacje biznesowe z dostawcami cześci i akcesoriów samochodowych.

W tym roku Targi APAE i RTE odbędą się razem z wystawami TRANSEXPO oraz Moto-Tech. Obok pełnego asortymentu części , akcesoriów samochodowych i opon, podczas TRANSEXPO tradycyjnie będzie można zobaczyć pojazdy lokalnego transportu zbiorowego, autobusy turystyczne, pojazdy specjalistyczne i gospodarcze, holowniki, auta wsparcia technicznego. Na stoiskach nie zabraknie części i wyposażenie autobusów, a także wyposażenie obiektów zaplecza technicznego. Wystawa Moto-Tech to z kolei specjalistyczne wydarzenie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych.

W roku 2014 targi TRANSEXPO odwiedziło ponad 5000 zwiedzających, jest to zatem także szansa dla Targów APAE i RTE. Oprócz tego cały czas trwają prace nad poszerzeniem zakresu branżowego imprez co również zwiększy frekwencję a także podniesie jej poziom.

 

Targi odbędą się w dniach 11-13 października 2016 w Kielcach. Więcej informacji na stronie organizatorów.

 

Źródło: Informacja Prasowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem