MotoTargi Kielce - 10-12 września

Już jesienią kielecki ośrodek wystawienniczy zaprasza na dwie nowe imprezy. APAE i RTE to wydarzenia w całości poświęcone częściom i akcesoriom samochodowym oraz oponom i gumie. 

Polska jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla inwestycji związanych z rynkiem samochodowym. To tutaj znaleźć można wysoko wyspecjalizowanych specjalistów i klimat od kilkudziesięciu lat sprzyjający branży. 

Jak wynika z Raportu Branży Motoryzacyjnej Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, podsumowującego rok 2014, Polska to jeden z największych producentów aut, części i podzespołów w Europie Środkowo-Wschodniej, a ten sektor nadal dynamicznie się rozwija. Wartość rynku części i napraw wynosi ponad 31 miliardów złotych. W Polsce zarejestrowanych jest aż 27 tysięcy firm motoryzacyjnych, w tym 900 producentów części. To niezwykle istotne w kontekście kłopotów innych branż, spowodowanych spowolnieniem gospodarczym na arenie międzynarodowej. Co ważne, optymistyczne prognozy dotyczą nie tylko roku 2015, ale także przyszłych lat. Podobnie wysoko oceniany jest polski rynek opon, który rozwija się dynamicznie od początku lat 90-tych, notując nawet dwudziestoprocentowe wzrosty. W 2014 roku w Polsce sprzedano 11,5 mln opon! Tym samym aż o 11% wzrosła sprzedaż opon letnich, a Polska uplasowała się na trzecim miejscu w Europie pod względem sprzedaży opon zimowych.

Doskonała kondycja branż to także ciągła potrzeba organizacji profesjonalnych spotkań, których wbrew pozorom nigdy nie zastąpią wirtualne kontakty. APAE czyli Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych oraz RTE - Międzynarodowe Targi Opon i Gumy to nowe propozycje w kalendarzu Targów Kielce. Zwiedzający zapoznają się tam z szeroką gamą m.in. silników, elementów karoserii, chłodnic, klimatyzatorów, akumulatorów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, alarmów, lakierów a na szybach samochodowych kończąc. Nie zabraknie także ofert związanych z czyszczeniem i pielęgnacją pojazdów, designem, bezpieczeństwem czy tuningiem. Wśród prezentowanych produktów znajdą się również opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek i przyczep, opony do wszelkich rodzajów maszyn, a w tym do prac ziemnych, budowlanych, drogowych, rolniczych i przemysłowych. Wystawcy zaprezentują także felgi, obręcze, dętki oraz materiały do naprawy opon oraz kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych.

W imieniu organizatora, zapraszamy od 10 do 12 września do hal Targów Kielce!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem