Nowe modele Renault Pro+: Kangoo Z.E. I Master Z.E.

Renault Master Z.E.

Renault Pro+ prezentuje na salonie w Brukseli swoje dwa najnowsze modele elektryczne: Nowe Kangoo Z.E. i Mastera Z.E.

Nowe Kangoo Z.E.: jest to nowa wersja Kangoo Z.E. – furgonetki z napędem elektrycznym, która od 6 lat jest liderem w swoim segmencie w Europie – wyposażona w nowy akumulator i nowy silnik. Nowe Kangoo Z.E. dysponuje dzięki temu zwiększonym o ponad 50% zasięgiem, wynoszącym obecnie 270 km w cyklu NEDC zamiast dotychczasowych 170 km. To największy zasięg na rynku lekkich elektrycznych samochodów dostawczych.

Master Z.E.: jest to model stanowiący wizytówkę know-how Renault, lidera na rynku elektrycznych samochodów dostawczych w Europie. Wkrótce trafi do oferty w segmencie dużych furgonów. Master Z.E. zachowuje wszystkie zalety Mastera – modelu, który wyznacza standardy w tym segmencie.

Renault Pro+ poszerza w ten sposób swoją ofertę elektrycznych samochodów dostawczych która obecnie obejmuje 4 modele: Twizy Cargo (czterokołowy pojazd z bagażnikiem, wprowadzony na rynek w 2014 r.), oraz Nowe Kangoo Z.E. i Master Z.E.

Wprowadzając na rynek tę unikalną w skali światowej, stworzoną „na miarę” gamę samochodów elektrycznych, Renault Pro+ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych oraz wyzwaniom w zakresie ochrony środowiska. Renault Pro+ poszerza tę ofertę o liczne usługi, w szczególności usługi mobilne, stworzone specjalnie dla użytkowników samochodów dostawczych.

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Ilustracja: Renault

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem